Jdi na obsah Jdi na menu
 


CiAra

18. 5. 2008

Obrazek

Ciara Harris
Zpěvačka
Datum narození:
25.10. 1985 (22 let)
Místo narození:
Texas, USA
Znamení:
Štír

 

 

 

Životopis

 

 

Ciara Harris, celým jménem Ciara Princess Harris, se narodila 25.10.1985 v Austiny v Texasu. Nyní žije v Atlantě v Georgii, ale jako většina vzrůstajících hvězd se dá předpokládat že v tomto doupěti moc dlouho Ciara nezůstane. Ciara se svým temperamentem už osidlovala obydlí např. v Německu, New Yorku, Kalifornii, Arizoně a Nevadě, Ciara odmaturovala na Riverdale High v roce 2003.

Caira je svobodná a velice půvabná! Ciařina máma sloužila u letectva a její otec v armádě. Chtěla být modelkou poté, co se "zapíše" jako zpěvačka. Ciara nikdy nechodila ven s kamarády, jenom doma studovala do
školy a zdokonalovala své taneční kreace, zpívala v dívčí skupině Hear Say, ale vydala se na sólovou dráhu. Objevila se ve videoklipech: "Make It Up With Love" od skupiny ATL, "Vibrate" od Petey Pabla a "Hey Young Girl" od Lloyda. Ciařini oblíbení módní návrháři jsou Gucci, Guess & SouthPole.

Ciařin idol je
Michael Jackson. Lil' Jon byl producentem jejího debutového singlu "Goodies".Ciara je známá jako první lady "Crunk & B".

 

A ted nějaké její fotešky!!..:)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(MiA admínek=o*, 20. 5. 2008 13:53)

Piste sem pls nejaky komentarky plosím!!..:o*